אודות אוברול Overhaul.co.il שיפוץ תיבות הילוכים (גיר), שיפוץ קרבורטורים ואינג'קטורים, שיפוץ מנועים למגוון דגמי רכבים

האתר אוברול Overhaul.co.il הוקם במטרה לקשר בין בעלי רכבים מדגמים שונים לבין מוסכים ומכונים לתיקונים ושיפוצים של מכלוללים כמו קרבורטורים, אינג'קטורים, תיבות הילוכים ידניות, אוטומטיות, חצי אוטומטיות ורובוטיות (גירים) ושיפוץ ותיקון מנועים.

האתר מהווה פלטפורמת פרסום ולא מוסך או מכון באחד או יותר מהנושאים הרשומים מעלה, לכן השירות בנושאים אלו יינתן ע"י מוסכים ומכונים שעוסקים בנושא וצברו במהלך הזמן ניסיון בתחום, כאשר פניות לאתר של לקוחות בנושאים אלו יועברו לטיפול של גופים אלו (גורמים צד שלישי), כאשר הקשר בין לקוח לבין נותן שירות יהיה ישיר ללא התערבות או תיווך של האתר "אוברול" ולכן לפני קבלת שירות בפועל, מומלץ לבצע בדיקות משלכם לקבלת החלטה האם לצרוך שירות של מוסך או מכון כזה או אחר, כאשר אין לראות בכתוב באתר ובעצם העברת פניה לטיפול של גורם צד שלישי כהמלצה מסוג כלשהו לפעול בצורה כזו או אחרת או הבטחה מסוג כלשהו לקבלת תוצאה כזו או אחרת.

מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום שיפוץ תיבות הילוכים (גיר), שיפוץ קרבורטורים ואינג'קטורים, שיפוץ מנועים למגוון דגמי רכבים, בעלי הסמכה מתאימה ובעלי מוניטין בתחומם. שימוש באתר Overhaul.co.il ובתכניו הינם על אחריותו הבלעדית של הגולש.

טלפון: 058-7247365

מייל: [email protected]

חייגו אלינו לקבלת פרטים נוספים דילוג לתוכן